Menu

Live Pharma ile daha sağlıklı ciltler

Ana Sayfa Basında Biz Live Pharma ile daha sağlıklı ciltler
Live Pharma ile daha sağlıklı ciltler
  • 18/12/2018
Live Pharma ile daha sağlıklı ciltler

Dermokozmetik kelimesi içerisinde geçen kozmetik hepimizin aşina olduğu bir kelime. Kozmetik denilince hemen aklımıza güzellik, makyaj, parfüm gibi bizleri çevremize daha iyi göstermeye yarayan unsurlar geliyor. Dermokozmetik, Dermotoloji tıp dalı ile kozmetik kelimelerinin harmanlanması ile ortaya çıkan bir kelimedir. Ve kısaca açıklamak gerekirse Dermokozmetik cilt problemleri ile sağlık alanıdır. Cildin gereğinden fazla kuruması, ciltte yaşanan problemler ve yaşlılık belirtileri ile ortaya çıkan vücuttaki deformeler ile ilgilenir. Tabi sadece cilt değil saç ve vücut bakımı için kullanılan ilaç teknikleri de Dermokozmetiğin ilgi alanına girer. Dermozkozmetik ürünlerin en bilinenlerini şöyle sıralayabiliriz; cilt serumu, şampuanlar, jeller, katı pudralar, maskeler, köpük, kremler, yağ karışımları ve losyon tonik başlıca Dermokozmetik ürünlerdir.

İnsan vücudu zamanla sağlıklı görünümünü yitirmektedir. Dermokozmetik bu alanda yaşlılık belirtilerini en aza indirgemektedir. Uzman sağlıkçılar artık günümüzde insanların daha genç ve sağlıklı görünmelerini sağlayacak birikime sahiptirler. Live Pharma İlaç ve Sağlık ürünleri de bu kapsamda faaliyet gösteren ve ürüninin sağlık profesyonelleri tarafından kullanılmasını amaç edinmiş bir Dermokozmetik üssüdür.

Güzel ve genç görünmeyi kim istemez ki? Doğru bir cilt, saç ve vücut analizi ile size göre uyarlanacak programlar ile artık daha genç ve sağlıklı görünmeniz mümkün. Live Pharma  sizlere En iyi dermokozmetik ürünleri sunuyor ve DNA Nükleotitleri, Yeşil Çay Özleri, Hyalüronik Asit, Spirulina uygulamarı ile sizlerin daha konforlu bir cilde sahip olmasını sağlıyor.